Moeten alle leidinggevenden op de DHW-vergunning vermeld worden?

Alle leidinggevenden moeten zonder uitzondering op de DHW-vergunning vermeld worden (artikel 29, lid b). Op de vergunning moet naast de algehele leidinggevende en de onmiddellijke leidinggevende ook de ondernemer als leidinggevende worden vermeld. De ondernemer is altijd een leidinggevende, ook als deze alleen eigenaar is en geen leidinggevende taken uitgevoerd worden. Dit betekent dat bij een VOF (Vennootschap onder Firma) of BV  alle vennoten/eigenaren in het bezit dienen te zijn van het Diploma Sociale Hygiëne.